Vosa (2001)

 Nabízíme dárkové poukázky
do našeho fotostudia

„Dej se vyfotit!”

Darujte svým blízkým originální dárek.
Chce být dcera fotomodelkou - připravíme jí profesionální prezetaci.
Babička se může přijít vyfotit třeba s vnoučaty...
U manželky raději zkontrolujte, že si s sebou bere nějaké oblečení (fotíme i akty).
Poukázka platí i pro ANIMALSTUDIO (psy, morčata, chameleony apod. raději neposílejte bez doprovodu, případně jim na lístek napište Vaši představu...)


 

Náš tip!
KALENDÁŘE

dle Vašich představ
Již od 1 kusu!

Úvod

Fotografii se intenzivněji věnuji asi 10 let a tak se považuji spíše za fotografujícího výtvarníka. Fotoaparát je pro mě nástrojem stejně jako tužka, štětec nebo třeba počítač.

Pokud je fotografie součástí nějakého celku (reklamy, inzeráty, katalogy) který mám vytvořit, upřednostňuji pokud mohu být i foto-grafem. V případě nezdaru se nemůžu sice nemůžu vymlouvat na neschopnost fotografa, zato si můžu připravit fotografe tak, aby se mi s nimi dále dobře pracovalo.

V oblasti modellingové, módní a portrétní fotografie sázím na své zkušenosti z praxe (7 let módní návrhář, ředitel modelové agentury - zakládající člen AAM) a na svůj celoživotní obdiv k ženské kráse, čistotě a dokonalosti. V tomto směru jsem často narážel na problémy s vizážisty (z přirozeně krásné dívky za za několik desítek minut a za několik stovek či tisícovek stal klaun). Absolvoval jsem před lety kurz atak cca 50% zakázek jsem schopen si nalíčit sám. Akty fotografuji, pokud je zájem ze strany modelek.

V oblasti dokumentární a reportážní fotografie upozorňuji, že nenávídím fotografie s bleskem, a tak co se dá, fotím bez blesku (je lépe zachycená atmosféra, i když na úkor kvality či barvy). To je především výhodou při fotografování jednání a divadelních představení, že nerušíme a navíc pracuji s velice tichým přístrojem.

Naší novinkou je ANIMALSTUDIO - zvířecí fotostudio. Nafotíme Vašeho přítele u nás ve studiu, případně přijedeme s naším studiem k Vám. Věřím, že tato služba se brzy setká s ohlasem.

Zkrátka vyfotíme téměř vše, co si budete přát. V ateliéru i exteriéru.

Navíc máme přímo ve studiu velkoformátovou fotorealistickou tiskárnu (max. šíře 111cm) a tak můžete ze studia odejít třeba s vlastní fotografií v životní velikosti (umíme krásné černobílé fotografie). Naší specialitou jsou fotoobrazy - fotografie na malířském plátně napnuté na rámu s možností ručního lakování a rámování).

Na fotografické práce mohou navazovat i služby našeho grafického studia, tiskárny...

Honza Pařil

 

© PARIL 2007